chrome firefox opera safari iexplorer

Туроператорів штурмують англійські фани, щоб дістатися Києва до неділі

22 червня 2012 о 09:23

Англійські вболівальники штурмують туроператорів, щоб дістатися Києва до неділі, коли відбудеться гра їхньої команди з Італією в рамках Євро-2012.

Як повідомляє «Українська правда» з посиланням на англійські ЗМІ, за три години до, під час та після успішного для англійців завершення поєдинку з українською збірною кількість звернень по авіаквитки до України зросла на 800%.

«Момент тріумфу земляків по телеканалові ITV1 подивилися 18,5 мільйона англійців, що стало рекордом 2012-го року», — цитує видання «The Daily Mail».

Найдешевший квиток до України, через інші європейські міста, наразі коштує близько 400 фунтів стерлінгів. Прямий переліт із Лондона до Києва, так, щоби прибути безпосередньо в день матчу, обійдеться фанатові в 540 фунтів стерлінгів.

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі