chrome firefox opera safari iexplorer

Українців попереджають про пожежі та град

19 червня 2012 о 12:32

Про високу пожежну небезпеку попереджає Міністерство надзвичайних ситуацій мешканців південних і центральних областей України. За даними МНС, загроза виникнення пожеж зберігатиметься там до 20-го червня.

Натомість, наприкінці тижня Україну охоплять грозові дощі. За прогнозами синоптиків, найгірше буде у п’ятницю та суботу. Тоді на всій території країни слід чекати на шквали і град.

На Київщині, а також у північних та західних областях короткочасні грозові дощі обіцяють вже сьогодні. На решті території – переважно без опадів. Вдень в Україні обіцяють до 30-ти градусів тепла. На півдні та Вінничині – до +35-ти.

Джерело: 5 канал
Розділи: Довкілля

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі