chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд виділив 5 млн грн на реставрацію заповідника «Гетьманська столиця»

21 червня 2012 о 16:18

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам’яток архітектури Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» у місті Батурині.

Відповідна постанова була прийнята на засіданні Уряду 20 червня 2012 року, повідомляє прес-служба Мінкультури.

Згідно з зазначеним документом, цей Порядок визначає механізм використання у 2012 році коштів, передбачених Міністерству культури України у державному бюджеті за програмою «Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам’яток архітектури НІКЗ «Гетьманська столиця» у місті Батурині» в розмірі 5 млн гривень. 

Відповідно до затвердженого Порядку, кошти спрямовуються на виконання реставраційно-відновлювальних робіт, а саме:

  • відтворення живопису,
  • зовнішнє та внутрішнє оздоблення,
  • проведення монтажу системи вентиляції та кондиціювання,
  • будівництва зовнішніх мереж
  • упорядкування території заповідника.

Реалізація постанови забезпечить ефективне та цільове використання коштів державного бюджету та сприятиме розвитку соціально-культурної сфери Чернігівської області та туризму в регіоні за рахунок відновлення пам’яток архітектури заповідника «Гетьманська столиця» у місті Батурині.

«Рідна країна»

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...