chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра до Києва привезуть унікальну чудотворну ікону

19 червня 2012 о 12:38

Завтра на Божественній літургії в Києво-Печерській Лаврі перебуватиме велика святиня півдня України – образ Касперівської ікони Пресвятої Богородиці, що буде доставлений із Свято-Успенського кафедрального собору м. Одеси. Про це УНН повідомили у прес-службі УПЦ МП.

Ікону привезуть до Києва з нагоди 20-річчя приїзду до Києва Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира. Перед нею майбутній Першоїєрарх УПЦ молився, вступаючи до Одеської духовної семінарії.

Нагадаємо, Касперівська ікона Божої Матері написана масляними фарбами на полотні, приклеєному до дерева.

Богоматір зображена з Предвічним Немовлям на лівій руці, у якого в правій руці — сувій.

Як вважає церква, образ цієї ікони зцілює як душевні, так і тілесні недуги тих, хто молиться.

Розділи: Суспільство

4 червня

Інші дати
Микола Плав’юк
1925 –  український політичний і громадський діяч, останній Президент УНР в екзилі (1989–1992), Голова ОУН (1979–2012).
Розгорнути
Народився Лешек Дезидерій Владислав Городецький
(1863, с. Шолудьки Вінницької обл. - 1930) - архітектор, меценат. Автор Будинку з Химерами, собору святого Миколая в Києві та ін. Його називали "київський Гауді".
Розгорнути
Народився Олександр Ільченко
1909, м.Харків – 1994) - український письменник, сценарист. Автор химерного роману з народних вуст «Козацькому роду нема переводу, або ж Козак Мамай та чужа молодиця», повісті «Петербурзька осінь», п'єси «Завтра вранці»  
«Людині для польоту потрібна сила духу, а не пір»я» (Олександр Ільченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі