chrome firefox opera safari iexplorer

До Києва привезуть чудотворну Почаївську ікону Божої Матері

17 січня 2012 о 09:07

До Києва привезуть Почаївську ікону Божої Матері, яка, за віруваннями, допомагає відновити зір і знайти душевну рівновагу.

Чудотворний Почаївський лик Божої Матері пробуде в столиці всього два тижні – з 21 січня до 2 лютого, пише «Комсомольська правда в Україні».

Святиню, яка рідко залишає стіни рідної обителі в Тернопільській області, привезуть до Київського Десятинного монастиря Різдва Пресвятої Богородиці.

«Ікона розташована в іконостасі Свято-Успенської Почаївської лаври (Тернопільська області – прим. ред.) над Царськими вратами, в зіркоподібному, сяючому різнокольоровими каменями кіоті. Тільки раз на день під час акафісту іконі її спускають на двох стрічках для поклоніння віруючим», — розповіли священнослужителі Десятинного монастиря в Києві.

Молебень Почаївської ікони Божої Матері в Києві проходитиме щодня з 22 січня по 2 лютого о 13:00 і 18:00.

Місце молебню: Десятинний чоловічий монастир Різдва Пресвятої Богородиці, вул. Володимирська, 2.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути