chrome firefox opera safari iexplorer

Журналісти Франції і України зіграють у футбол напередодні матчів своїх команд

14 червня 2012 о 08:54

У Донецьку напередодні гри між збірними України і Франції відбудеться товариський футбольний матч між командами журналістів цих двох країн.

Як повідомили УНІАН у прес-центрі приймаючого міста при Донецькій міськраді, гра між журналістами відбудеться на стадіоні «Олімпік».

Початок матчу 15 червня о 10.00, вхід вільний.

У прес-центрі нагадали, що 11 червня збірна французьких журналістіввиграла з рахунком 6:1 у англійських колег.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі