chrome firefox opera safari iexplorer

Кобзон став Почесним громадянином Донецької області

06 липня 2012 о 13:04

Народному артисту СРСР, члену правління громадської організації Земляцтво донбасівців Йосипу Кобзону присвоїли звання Почесний громадянин Донецької області.

Вручення звання Кобзону відбулося 5 липня в Донецьку під час урочистого прийому представників Земляцтва донбасівців, приуроченого до 80-річчя Донецької області.

В урочистостях взяли участь делегації донбасівців з Києва, Криму, Москви і Санкт-Петербурга, повідомили у прес-службі Донецького облради.

Нагадаємо, що в 2007 році донецькі депутати офіційно присвоїли Йосипу Кобзону звання почесного громадянина Донецька.

11 серпня

Інші дати
11 серпня відзначають:
  • День будівельника.
  • День працівників ветеринарної медицини.
Розгорнути
Народився Валентин Бакуль
(1908, с. Чернишівка, нині с. Слобідка Вінницька область – 1978) – український вчений-матеріалознавець, організатор науки і виробництва. Розробки Інституту надтвердих матеріалів, яким керував Бакуль до 1977, лягли в основу створення кількох алмазних заводів, у тому числі в Україні — Полтавського, Львівського, Бориславського. Інститут надтвердих матеріалів НАН України носить його ім’я.
«Мало нас, та се - дарма, Міцна віра рушить скали. Тим загибелі нема, Кому світять ідеали!» (Павло Грабовський)
Розгорнути
Народився Віктор Положій
(1949, с. Старозінів, Сумська область – 2004)український письменник-фантаст. Автор збірки оповідань «Щось негаразд…», «Сонячний вітер», роману «Попіл на рани», повісті «Жив-був Іван» та інших.
Розгорнути