chrome firefox opera safari iexplorer

Колектив Києво-Печерського заповідника страйкує під Міністерством культури

31 липня 2012 о 12:14

Працівники заповідника переконані, що два з семи відділів будуть ліквідовані, велика кількість працівників будуть переведені на інші посади з меншими посадовими окладами.

Про це на своєму блозі повідомив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина) Олександр Бригинець.

«Десятки співробітників незадоволені станом справ у заповіднику, новим штатним розписом, тощо. Зараз у Заповіднику міністр і керівництво закладу з′ясовують обставини конфлікту. Колектив занепокоєний ситуацією та з острахом чекає на звільнення», — розповів О. Бригинець.

Депутат нагадав, що «останніми роками в заповіднику було кілька змін директорів, кожен з яких приводив «своїх» людей і не завжди професіоналів. Часто, друзів і родичів».

Розділи: Суспільство

20 серпня

Інші дати
Народилася Катерина Лазаревська
(1879, м. Київ, - 1939) - український історик та археограф. Брала участь  у підготовці "Історичного словника українського язика", "Опису Новгород-Сіверського намісництва" (1931) та ін.
Розгорнути
Народився Тарас Мельничук
(1938 (1939), с.Уторопи, Івано-Франківська область – 1995) - український поет. Автор книги «Князь роси».
«Поезіє, будь мені сонцем, будь мені катом, і не треба мені оборонця, і не треба мені прикриття». (Тарас Мельничук)
Розгорнути
Народився Платон Костюк
(1924, м.Київ – 2010) - український науковець, засносник української школи нейрофізіологів. Голова Верховної Ради УРСР (1985-1990). Герой України.
Розгорнути

Новини Дивитися всі