chrome firefox opera safari iexplorer

Виявляється, вже півмісяця можна купувати квитки на популярні поїзди за 60 діб

03 липня 2012 о 10:29

Державна адміністрація залізничного транспорту України звертає увагу пасажирів на те, що з 19 червня 2012 року встановлено термін попереднього резервування проїзних документів 60 діб, на поїзди: № 20/20 Луганськ – Київ – Луганськ, №38/37 Донецьк – Київ – Донецьк, №44/43 Івано-Франківськ – Київ – Івано-Франківськ, №92/91 Львів – Київ – Львів, №12/11 Київ – Сімферополь – Київ, №67/68 Київ – Варшава – Київ, №81/82 Київ – Ужгород – Київ, №106/105 Одеса – Київ – Одеса.

Ці поїзди курсують щоденно упродовж року, повідомляє сьогодні прес-служба Укрзалізниці.

Основною метою впровадження даної послуги є розширення можливостей для пасажирів. «Пасажир має змогу завчасно замовити та придбати квиток, завернувшись до залізничних кас чи за допомогою мережі Internet. А залізничники, в свою чергу, матимуть можливість слідкувати за попитом та населеністю поїздів. Це є актуальним особливо на свята, коли значно зростає попит на квитки», – зазначають фахівці Головного пасажирського управління Укрзалізниці.

Попередній продаж проїзних документів на усі інші поїзди у діючому графіку руху поки що здійснюватиметься, як і раніше, за 45 діб до дати відправлення.

Нагадаємо, в кінці червня повідомлялося, що вже до липня у касах столичного Центрального залізничного вокзалу були відсутні квитки до Криму. Співробітники залізниці радили розраховувати лише на зняту бронь.

«Рідна країна» 

Розділи: Суспільство

22 серпня

Інші дати
Народився Ісаак Шмарук
(1910, м. Ніжин Чернігівської обл. - 1986) - український кінорежисер. Фільми: "Украдене щастя", "Доля Марини", "Зірки на крилах", "Чумацький шлях", кіноповість "Твоє мирне небо" та ін.
Розгорнути
Народився Петро Юрченко
(1900, с. Медвин, Київська область – 1972) – український архітектор та мистецтвознавець. Співавтор проекту будинку уряду УРСР (1927) у Харкові, житлового масиву Промінь (1929) у Харкові, Курського вокзалу у Москві. Автор надбудови ротонди на Аскольдовій могилі (1935) і проекту відкритого театру біля неї (1936—1937).
Розгорнути

Новини Дивитися всі