chrome firefox opera safari iexplorer

До нового року на усі поїзди можна буде купувати електронний квиток

30 вересня 2013 о 18:20

В Україні протягом трьох місяців у пасажирських поїздах буде запроваджений електронний квиток для проїзду. 

До кінця 2013 року не потрібно буде звертатися до каси для друку квитка на бланку проїзного документа. Укрзалізниця введе електронний проїзний документ

За словами міністра інфраструктури Володимира Козака, до кінця 2013 року, буде запроваджений електронний проїзний документ на всі пасажирські поїзди внутрішнього сполучення, а квитки, які були оформлені з 23 липня через Інтернет і роздруковані пасажирами самостійно матимуть статус розрахункового документа. Вже не потрібно буде звертатися до каси для друку квитка на бланку проїзного документа.

З 3 вересня 15 квиткових кас реалізовують квитки, які були зарезервовані онлайн. Електронні проїзні документи будуть друкуються на спеціальних зелених бланках, які містять QR-код для контролю. До кінця року планується відкрити 1000 квиткових касс для продажі електронних квитків

Понад 60 тисяч повноцінних електронних квитків було оформлено з 23 липня по 25 вересня.

Сьогодні електронні квитки можна придбати на 10 швидкісних поїздів Інтерсіті+ та ще на два двоповерхові поїзди Skoda. Наступного місяця такий документ діятиме вже на 18 поїздах.

Джерело: 20minut.ua
Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі