chrome firefox opera safari iexplorer

На Київщині до кінця вересня всі школи обладнають системами відеоспостереження

29 серпня 2012 о 16:03

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської обласної державної адміністрації, всі системи та відповідне програмне забезпечення були придбані за благодійні кошти за ініціативи голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка.

«Ми живемо в епоху бурхливого науково-технічного прогресу, і його досягнення мають бути поставленні на службу нашим дітям. Піклування про них є і завжди буде визначальним пріоритетом обласної влади. Діти повинні мати всі умови для гармонійного розвитку. А головне – повинні бути убезпечені від загроз сьогоднішнього непростого світу. Саме тому в рамках програми розбудови матеріально-технічної галузі освіти на Київщині ми вирішили запровадити відеоспостереження в усіх школах нашого регіону. Це підвищить рівень захисту навчальних закладів та гарантуватиме безпеку школярів, — зазначив А.Присяжнюк під час конференції освітян області.

У Київській області налічується 169 тисяч учнів, функціонує 755 шкіл, з них 29% розташовано у містах, а 71% у сільській місцевості. Цього року кількість учнів збільшилася на 2 тис.300 осіб.

Розділи: Суспільство

18 березня

Інші дати
Василь Мурашко
1894 –  військовий льотчик, командир Київського авіаційного загону Повітрянoгo флоту УНР, начальник Управління Повітряного флоту УНР (1921–1922).  
Розгорнути
День працівника податкової та митної справи України
Свято встановлено указом Президента України від 11 жовтня 2013 року на заміну Дня митної служби України (25 червня) та Дня працівника державної податкової служби України (2 липня).
Розгорнути
Народився Федір Муравченко
(1929, с. Запоріжжя-Грудовате Дніпропетровська область – 2010) – головний конструктор Запорізького машинобудівного конструкторського бюро «Прогрес», доктор технічних наук, академік. Герой України. Брав участь у створенні понад 50 типів і модифікацій авіадвигунів.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...