chrome firefox opera safari iexplorer

У Криму пройде міжнародний форум блондинок

01 серпня 2012 о 12:00

З 5 по 15 вересня 2012 року під Севастополем відбудеться перший Міжнародний форум блондинок, на який зберуться близько тисячі дівчат з України, Росії, Білорусі, країн Прибалтики та Європи. Форум буде проходити під девізом «Блондинки — ЗА!».

За інформацією організаторів, на форумі будуть обговорюватися питання про новий погляд на рекреаційні зони, збереження екології, розвиток курортного бізнесу на півострові. Основною метою першого Міжнародного форуму блондинок є сприяння благодійності.

Крім того, учасниці та гості форуму зможуть відвідати ярмарок провідних брендів, що спеціалізуються на жіночій моді, майстер-класи провідних стилістів, дизайнерів, візажистів, придбати ексклюзивні прикраси, відвідати медичний консультаційний центр, що спеціалізується на жіночому здоров'ї.

Щовечора тут будуть проходити вечірки за участю зірок вітчизняного і зарубіжного шоу-бізнесу.

В рамках форуму пройде Перший всеукраїнський парад блондинок і закладка каменя під будівництво першого в Україні ресторану для блондинок.

18 грудня

Інші дати
Народився Микола Куліш
(1892, смт.Чаплинка, Херсонська область – 1937) – український письменник, режисер, драматург, громадський діяч, педагог. Автор п»єс «Мина Мазайло», «97», «Народний Малахій».
Розгорнути
Народилася Михайлина Коцюбинська
(1931, м Вінниця - 2011) - літературознавець. Авторка книжок "Образне слово в літературному творі", "Література як мистецтво слова", "Етюди про поетику Шевченка", "Зафіксоване і нетлінне" та ін.
Розгорнути
Народився Роман Завадович
(1903, с. Славна тапер Тернопільської обл. - 1985) - письменник, редактор україномовних видань за кордоном. Автор низки книжок для дітей, а також збірки релігійних віршів "З буднів у свято".
Розгорнути

Новини Дивитися всі