chrome firefox opera safari iexplorer

31-й Ukrainian Fashion Week оголосив програму

11 вересня 2012 о 10:24

31-й Український тиждень моди (Ukrainian Fashion Week), який пройде з 10 по 15 жовтня 2012 року, оголосив свою програму. Крім традиційних показів, у програмі заплановано спецпроекти за участю дизайнерів, кінорежисерів і художників, а також конкурс fashion-ілюстраторів.

15 років Ukrainian Fashion Week

У цьому році UFW відзначає своє 15-річчя. За цей час Український тиждень моди провів 822 покази, об'єднавши в своїй програмі fashion-show 265 дизайнерів з України та інших країн. На підготовку колекцій для показів під час UFW дизайнери витратили понад 300 000 метрів тканини. Моделі пройшли по подіумах 16640 км. Український тиждень моди за 15 років відвідало більше 450 000 гостей.

«15 років — це така формальність. Оргкомітет не планує організовувати гучних банкетів з цього приводу, а далі, як і протягом цих 15 років, разом з українськими дизайнерами і всією fashion-спільнотою зміцнювати fashion-суверенітет та інтеграцію українського fashion у світовий fashion-простір», — розповів у понеділок, 10 вересня, на прес-конференції в Києві генеральний продюсер UFW Володимир Нечипорук.

У свою чергу засновник і голова оргкомітету UFW Ірина Данилевська згадувала, як все починалося:

«Коли в 97 році, коли виникла ідея створення Українського тижня моди, ми звернулися за порадою і підтримкою, як правильно створити європейський тиждень прет-а-порте, до паризької Палати [високої] моди. Ми відправили туди лист. Його написала нинішній головний редактор ELLE Україна Соня Забуга, з якою ми тоді працювали разом, і ми отримали відповідь. Це був факс — тоді ще не було e-mail, не було мобільних телефонів — на 15-16 сторінках, де були викладені положення про проведення тижня прет-а- порте у Франції. Власне кажучи, ці положення і стали тими концептуальними засадами, на яких була побудована Ukrainian Fashion Week. І я пишаюся, щиро пишаюся тим, що жодного разу за ці 15 років ми не зрадили свої обіцянки принести і створювати в Україні абсолютно український продукт».

Програма 31-го UFW

31-й Український тиждень моди проходитиме на території музейного комплексу Мистецький арсенал з 10 по 15 жовтня 2012 року. У програмі 31-го UFW 39 показів, 45 дизайнерів, більше 20 000 гостей, 200 акредитованих ЗМІ, вечірки і 5 тематичних after-party.

Зокрема свої колекції сезону весна-літо 2013 представлять Лілія Пустовіт, Вікторія Гресь, Олена Буреніна, Тетяна Земскова/ Олена Ворожбит, Віктор Анісімов, Надя Дзяк, Tatuna Nikolaishvili (Грузія), Анна Бублик, kamenskakononova, Володимир Подолян, DS'DRESS by ALONOVA, Ольга Тимкова-Ляховська для ТМ Столичний, Олена Рева, Лариса Лобанова, Soboleva&Vronskaya, Олена Даць, Христина Бобкова, Світлана Бевза, Артем Климчук, Юлія Айсіна, Annette Gortz (Німеччина), ANOUKI BICHOLLA, Лілія Літковська, Андре Тан, Marchi, Юлія Поліщук, RITO, VORONIN, Людмила Кисленко, IDoL by Serge SMOLIN, Олексій Залевський та інші.

Очікується приїзд байєрів та журналістів з Великобританії, Італії, Франції, Росії та Швеції.

Позаподіумна програма

[Що стосується позаподіумної програми]« цього разу ми хотіли б звернути вашу увагу на те, як співпрацюють українські дизайнери і як вони почуваються в contemporary art (сучасне мистецтво)», — розповіла Данилевська на прес-конференції в Києві.

За її словами, однією з головних подій 31-го UFW стане презентація 10 жовтня проекту Арт-платформа українських дизайнерів у рамках 15-річчя Ukrainian Fashion Week, в рамках якого 15 дизайнерів, які були народжені за останні 15 років і чиє становлення тісно пов'язане з Українським тижнем моди, представлять інсталяції, які стануть відображенням їхньої творчості, їх поглядів на життя і моду.

Також 10 жовтня відбудеться презентація арт-проекту відомого українського художника Олега Тістола і молодого дизайнера Анастасії Іванової, в якому поєднаються мода і живопис. Гості побачать лінію суконь, створених за роботам Олега Тістола із серії Південний берег Криму.

12 жовтня на UFW відбудеться презентація конкурсу графічних робіт, присвячених модному костюму, — IMAGO. Його організувала Ukrainian Fashion Week у співпраці з Українською Радою Моди (Ukrainian Fashion Council). 14 жовтня відбудеться вручення призів переможцям конкурсу IMAGO.

13 жовтня буде презентовано спецпрограму New Spirit, у рамках якої відбудуться покази представників «нової хвилі» дизайнерів, до яких організатори UFW зараховують такі імена, як DOMANOFF, Олена Бурба, Ксенія Кірєєва і PRZHONSKAYA.

Крім того, 13 жовтня в рамках UFW відбудеться Eco Chic Party. Місце проведення — Ботанічний сад імені академіка Фоміна.

14 серпня

Інші дати
Іван Боберський
1873–український громадський діяч, педагог. Організатор сокільсько-січового руху, автор підручників з фізичного виховання молоді. Автор назви «Пласт». Голова товариства «Сокіл-Батько» (1908–1914), член Бойової управи Українських січових стрільців.
Розгорнути
Перший Спас (Маковея, Медовий Спас)
«Дай, Господи, господарю многая літа, Многая літа — довгії дні! І жить йому довго — Спаса не гнівать, Спаса не гнівать — божих пчілок водить, Божих пчілок водить — ярий віск топить: Богу на свічку, господарю на щастя, Дому його на приріст, Малим діточкам на втіху!» (Народний заспів на Медовий Спас пасічникам)
Розгорнути
Народився Андрій Покровський
(1862, м.Петербург, Росія – 1944)український військовий діяч, адмірал, головний командир портів Чорного та Азовського морів, Міністр морських справ Української держави.
Розгорнути