chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві стартує Міжнародний фестиваль класичної музики

04 вересня 2012 о 10:21

Сьогодні у Києві розпочнеться Міжнародний фестиваль класичної музики «Chamber Music Session». Майданчиком для виступів стане концертний зал Галереї «Лавра» та Київська Державна Філармонія. Фестивальні заходи триватимуть до 12 вересня. Про це УНН повідомили організатори фестивалю.

Метою проведення фестивалю є прагнення привернути увагу до класичної музики людей різного віку та різних інтересів, не лише любителів академічної музики у звичному її розумінні. «Chamber Music Session 2012» буде новаторським у багатьох аспектах, концертний зал і активності в рамках фестивалю будуть посилені інноваційними інтерактивними технологіями.

«Ми хочемо створити атмосферу справжнього фестивалю, коли абсолютно не важливо, скільки років ти слухаєш музику та як багато виконавців ти знаєш, – наголосив Ігор Волков, продюсер фестивалю „Chamber Music Session 2012“. – Фестиваль надає унікальну можливість почути наживо найкращих виконавців сучасності, обговорити свої враження та емоції, поділитися ними. Така подія відбувається один раз у житті, живе виконання тим і унікальне, що ніколи не повторюється і трапляється тільки один раз».

Цього року серед учасників «Chamber Music Session 2012» відомі виконавці з Європи та США: Кевін Кеннер (США), П’єр Ів Арто (Франція), Массіміліано Ферраті (Італія), Барт ван Оорт (Нідерланди), Генріх Світцер (Данія) та багато інших. У рамках фестивалю відбудеться 17 виступів.

Крім того, у рамках «Chamber Music Session 2012» відбудуться майстер-класи з учасниками та гостями фестивалю.

9 листопада

Інші дати
День української писемності та мови
Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Розгорнути
День вшанування преподобного Нестора Літописця
(бл. 1056 – 1113) – київський літописець та письменник-агіограф, чернець Києво-Печерського монастиря. Автор житій святих князів Бориса і Гліба та Феордосія Печерського. Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті времінних літ».
Розгорнути
Народився Богдан Лепкий
(1872, с.Крегулець, Тернопільська область – 1941) – український поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, історик літератури. Творча спадщина Б.Лепкого складає понад 80 власних книг, у тому числі цикл романів «Мазепа», він — упорядник і видавець 62 томів творів української класики з ґрунтовними дослідженнями, примітками, коментарями.
«Колисав мою колиску Вітер рідного Поділля І зливав на сонні вії Степового запах зілля. Колисав мою колиску Звук підгірської трембіти, Що від неї зорі меркнуть І росою плачуть квіти» (Богдан Лепкий)
Розгорнути