chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві восени пройде Міжнародний фестиваль класичної музики

19 березня 2012 о 15:55

4-14 вересня у Києві відбудеться Міжнародний фестиваль класичної музики «Chamber Music Session».

Майданчиком для виступів стане концертний зал Галереї Лавра й Київська державна філармонія, повідомлять організатори.

Фестиваль має на меті привернути увагу до класичної музики людей різного віку й різних інтересів.

«Chamber Music Session 2012 буде новаторським у багатьох аспектах, майданчик і активності в рамках фестивалю будуть посилені інноваційними інтерактивними технологіями. Ми прагнемо створити атмосферу справжнього фестивалю, коли зовсім не важливо, скільки років ти слухаєш музику і як багато виконавців ти знаєш», – розповів продюсер фесту Ігор Волков.

Він додав, що фестиваль дасть можливість почути наживо кращих виконавців сучасності, обговорити свої враження й емоції, поділитися ними.

Цього року серед учасників «Chamber Music Session 2012» відомі виконавці з Європи й США, такі як Кевін Кеннер (США), Массіміліано Ферраті (Італія), Барт ван Оорт (Нідерланди), Генріх Світцер (Данія) і багато інших.

У рамках фестивалю відбудеться 17 виступів. Щодня по два учасники будуть знайомити глядачів зі своєю творчістю.

Також у ході «Chamber Music Session 2012» відбудуться майстер-класи з учасниками й гостями фестивалю. Кожний виступ віртуозів буде записаний і згодом організатори планують випустити аудіо-версію фестивалю.

Для довідки

«Chamber Music Session» – міжнародний фестиваль класичної музики, який проходить у Києві з 2005 року.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі