chrome firefox opera safari iexplorer

У Голосіївському лісі ведеться будівництво: охоронці нападають на активістів. ФОТО

03 вересня 2012 о 15:32

У Голосіївському лісі навпроти будинку №7 по вул. Максима Рильського днями розпочалось будівництво.

Про це розповів мешканець Голосієва, доктор технічних наук, професор Євген, повідомляє прес-служба Національного екологічного центру.

"Прямо поміж соснами, чийсь екскаватор риє канаву. Напоготові лежать якісь бетоні кільці великого діаметру. Дізнатись, що відбувається, нам не вдалося. Тільки ми підійшли із фотокамерою у руках, як якийсь пан наказав охоронцю, якого видно на фото: «Це приватна власність! Не можна знімати! Гони його!», — розповів Євген.

За його словами, охоронець просто у парку відтяг активіста за 100 метрів від будівництва та зламав його фотоапарат.

Станом на 3 вересня канава зарита, хоча техніка лишається на місці.

Завезли бетонні кільця

Як відомо, Національний природний парк «Голосіївський» створений у 2007 році та охоплює 4,5 тисячі га лісів та парків Голосіївського району Києва. Створення національного природного парку тривало з 1993 по 2007 роки. Боротьба громадськості за збереження Голосієва розпочата ще у 1972 році.

Фото активіста Євгена

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі