chrome firefox opera safari iexplorer

За фактом знищення лісу на Жуковому острові порушено кримінальну справу

25 вересня 2012 о 11:44

У Києві прокуратура Голосіївського району порушила кримінальну справу за фактом самовільного знищення дерев на Жуковому острові, повідомляє депутатська фракція Республіка Київ у Київраді із посиланням на голову Партії Зелених України Дениса Москаля.

"Цю справу необхідно довести до суду і притягнути до відповідальності винних у знищенні лісу на території заповідника Острів Жуків. Адже за самовільне вирубування дерев на території об'єктів природно-заповідного фонду потрібно нести кримінальну відповідальність. Якщо винні не будуть покарані, то це призведе до ще більш зухвалих злочинів та до повного винищення лісових масивів і заповідників ", — заявив Москаль.

Зокрема, справу було порушено за ч. 2 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконне вирубування лісів). Крім того, Москаль зазначив, що з грудня 2010 року в Києві діє мораторій на видалення зелених насаджень.

«Для того, щоб подолати епідемію самовільного вирубування дерев в столиці необхідно, по-перше, притягати винних до відповідальності, а, по-друге, посилити відповідальність за знищення зелених насаджень», — зазначив він.

Як повідомлялося 27 серпня, невідомі вирубали п'ять гектарів дерев на Жуковому острові. Нагадаємо, Господарський суд Києва визнав протиправним рішення Київської міської ради про надання ТОВ Бузінвест земельної ділянки площею 30 гектарів на острові Жуків у Києві.

22 червня

Інші дати
Народився Микола Дремлюга
(1917, Росія - 1998) – український композитор, педагог, музично-громадський діяч. Вперше вивів бандуру на концертну естраду як сольний інструмент, автор першого в історії української музики концерту для бандури та симфонічного оркестру.  
Гарно твоя кобза грає, Любий мій земляче: Вона голосно співає, Голосно і плаче. І сопілкою голосить, Бурею лютує, І чогось у бога просить, І чогось сумує. Ні, не люди тебе вчили: Мабудь, сама доля, Степ, та небо, та могили Та широка воля! (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Микола Холодний
(1882, Росія – 1953) – український ботанік, фізіолог, мікробіолог. Засновник вітчизняної школи фізіології рослин. Інститут ботаніки НАН України носить ім»я М.Холодного.
Розгорнути
Народився Болеслав Яворський
(1877, м. Харків - 1942) – український композитор, музикознавець, піаніст. Створив теорію ладового ритму (слухового тяжіння).  
Розгорнути