chrome firefox opera safari iexplorer

Найпопулярніші імена у 2012 році — Настя, Софія, Максим та Назар

27 жовтня 2012 о 14:18

Українці найчастіше називають своїх дітей Олександрами, Настями і Софіями. Ці імена зберігають свою популярність протягом 10 останніх років.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на 4mama.com.ua.

Як зазначається, деякі імена батьки вимагають записувати в свідоцтва про народження не в українському, а в російському варіанті правопису.

Також в 2012 році були популярні такі жіночі імена: Олександра, Катерина, Марія, Ганна, Поліна, Христина, Дарина, Вікторія, Єлизавета, Аліна, Соломія.

Серед чоловічих користувалися попитом імена Максим, Назар, Артем, Андрій, Данило, Дмитро, Владислав, Микита, Денис, Кирило, Іван, Богдан.

Такі імена як Анна, Христина, Данило, Микита, Кирило, Гліб, Пилип батьки найчастіше вимагали вписати в метрику в тому варіанті, в якому вони звучать і пишуться російською мовою.

Найрідкіснішими в цьому році стали: Герман, Родіон, Владлен, Олесь, Рената, Арсен, Влас, Лев, Ян, Клара, Мирон, Альбіна, Анжеліка, Стелла, Віталіна, Елеонора, Майя, Ніка, Регіна, Сніжана, Лада, Ельвіра, Таміла, Нора, Дана, Еліна, Нонна, Зося, Орися, Юстина, Юліана, Неоніла.

Несподівано в цей список рідкісних імен потрапило і ім'я Влад.

РАГСи зафіксували і регіональні симпатії до окремих імен:

У Харківській області дуже популярні імена Ксенія, Уляна, Варвара, Злата. В Одеській області — Уляна, Владислава, Олена.

У Закарпатській області — Євгенія, Наталія, Каміла, Ксенія.

У Чернівецькій області — Богдана, Валентин, Георгій.

У Дніпропетровській області — Арсен (Арсеній), Валерій, Ростислав

В Івано-Франківській області — Влад, Павло, Тарас.

У Кіровоградській області — Іванна.

У Києві — Варвара, Аліса, Ксенія.

У Львівській — Марта.

У Миколаївській області — Аліса, Мілана, Злата.

У Полтавській області — Надія, Тарас.

У Хмельницькій області — Владислава, Ілона, Іванна, Мар'яна, Василь, Вадим, Захарій, Костянтин.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

23 грудня

Інші дати
Народився Степан Тимошенко
(1878, с.Шпотівка, Сумська область – 1972) – український вчений у галузі механіки. Автор фундаментальних праць з теорії опору матеріалів, теорії пружності та коливань. Один із організаторів і перших академіків Української академії наук. Основоположник школи прикладної механіки в США.
Розгорнути