chrome firefox opera safari iexplorer

Нова станція київського метро «Іподром» прийняла перший потяг

22 жовтня 2012 о 11:21

20 жовтня нова станцію метро «Іподром» прийняла перший потяг.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За словами голови Київської адміністрації Олександра Попова, який став пасажиром пробного рейсу, пуск поїзда показав, що станція готова до введення в експлуатацію.

«Станція „Іподром“ була збудована в стислі терміни, при цьому якість виконання робіт дуже висока. На мою думку, це одна з найкрасивіших станцій метро. Вже наступного тижня ми введемо її в експлуатацію і Куренівсько-Червоноармійська лінія стане довшою на кілометр», — пообіцяв Попов.

Він також наголосив, що біля метро «Іподром» практично готова зручна автопарковка, де водії зможуть залишати свої авто, аби далі пересуватися містом на метро, уникаючи автомобільних заторів.

"Власне станція має два вестибюлі, які зв’язані з платформою сходами, та балкон над першою колією, який сполучається з платформою двома ліфтами. Виходи з підземних переходів та станції виконано з врахуванням державної програми «Безбар’єрний простір», — відзанчили в КМДА.

 

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі