chrome firefox opera safari iexplorer

Опалювальний сезон у Києві розпочнеться за графіком

08 жовтня 2012 о 08:58

У Києві опалювальний сезон розпочнеться 15 жовтня, повідомили Сегодня в Київраді.

«Наказ про початок опалювального сезону з 15 жовтня на днях озвучить перший замглави КМДА Олександр Мазурчак», — сказали Сегодня в КМДА.

Трохи раніше опалювальний сезон може розпочатися в деяких школах, садках і медустановах Києва, для цього, кажуть у Київраді, керівництво повинне буде звернутися зі спеціальним листом.

У Київенерго повідомили: «Зазвичай ми підключаємо опалення, коли середньодобова температура тримається протягом трьох днів не вище +8 градусів». Похолодання в столиці розпочнеться вже завтра.

У Київенерго обіцяють, що частих аварій, характерних для початку опалювального сезону, в цьому році не буде.

«Ми здійснили масштабну заміну столичних трубопроводів. Капремонти проводилися, як правило, в районах з найбільш зношеними тепломережами — на Борщагівці, Теремках, Подолі, Куренівці, Солом'янці, Троєщині, Нивках. Найбільш масштабні роботи були на вул. А. Барбюса, пр- ті Комарова та Залізничному шосе», — повідомили в Київенерго.

Нагадаємо, в п'ятницю в Україні розпочався опалювальний сезон.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі