chrome firefox opera safari iexplorer

Перший швидкісний потяг українського виробництва обігнав Hyundai

06 жовтня 2012 о 09:16

Міжрегіональний швидкісний двосистемний електропоїзд підвищеної комфортності виробництва Крюківського вагонобудівного заводу обігнав на ділянці під Борисполем двосистемний електропоїзд Hyundai Rotem.

Як йдеться у повідомленні Крюківського заводу, новий поїзд зараз проходить випробування на Південно-Західній залізниці на ділянках із змінним струмом, в тому числі випробування з дозволеною швидкістю 176 кілометрів на годину.

«3 жовтня ми їхали по ділянці Бориспіль — Баришівка зі швидкістю 140 км/год. В цьому місці три залізничних гілки йдуть паралельно. О 16:55 з Борисполя виїхав у рейс поїзд Hyundai. Він наздогнав наш поїзд і спробував обійти, перебуваючи на правій гілці», — розповів один з випробувачів КВБЗ Сергій Михайленко.

За його словами, український потяг трохи додав швидкості — до 170 км/год. «І ми легко пішли вперед по своїй лівій гілці. Нічого протиставити нам імпортний поїзд не зміг. Адже він розрахований на рух зі швидкістю не більше 160 кілометрів на годину», — додав Михайленко.

Як відомо, зараз в Україні експлуатуються електропоїзди виробництва Hyundai. Вони працюють на маршрутах Київ — Харків, Київ — Донецьк і Київ — Львів. Найближчим часом поїзди Hyundai зв'яжуть Київ і Дніпропетровськ.

***

В той же час зараз проходить випробування швидкісного електропоїзда виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Він складається з дев'яти вагонів. Всього в електропоїзді 609 посадкових місць. Потужність тягового приводу — 4000 кВт. Експлуатаційна швидкість — 160-200 км/год, максимальна швидкість — 220 км/год.

Розділи: Суспільство

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути