chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відкриється посольство ОАЕ

27 листопада 2012 о 11:46

Найближчим часом Об'єднані Арабські Емірати відкриють у Києві своє посольство.

Про це йдеться у спільній заяві за підсумками офіційного візиту президента України Віктора Януковича в ОАЕ, повідомила прес-служба глави держави.

У документі зазначається, що Віктор Янукович і шейх Халіфа бін Заїд Аль Нахайян у дружній атмосфері обговорили комплекс питань двосторонніх відносин у різних областях, а також широкий спектр регіональних та міжнародних питань, що становлять взаємний інтерес.

Емірати оголосили про відкриття найближчим часом у Києві свого посольства, що «зміцнить двосторонню взаємодію і буде відповідати інтенсифікації двосторонніх контактів».

Окрім того, Віктор Янукович подякував президенту ОАЕ за теплий прийом і запросив його відвідати Україну. Шейх прийняв це запрошення.

Нагадаємо, зараз найближче посольство ОАЕ знаходиться у Москві. Українці можуть отримати візу в Емірати або через туристичне агентство, або надіславши документи в посольство електронною поштою.

14 березня

Інші дати
Олекса Новаківський
1872 –  український художник-постімпресіоніст, учасник «краківського авангарду», педагог. Заснував у Львові мистецьку школу, що стала осередком малярської культури в Західній Україні. Найвідоміші полотна: «Моя Муза», «Весна в Могилі», «Мойсей» (портрет А. Шептицького), «Повінь», «Гора Грегит» та ін.
Розгорнути
Народився Амвросій Бучма
(1891, м. Львів – 1957), український актор і режисер.
«Я люблю заповнювати паузи дією, люблю працювати з речами, люблю мовчати на сцені і вважаю, що в цьому і є особлива радість акторської творчості, в якій актор виступає не тільки як співавтор, як інтерпретатор літературного матеріалу, а й як самостійний художник». (Амвросій Бучма)
Розгорнути

Новини Дивитися всі