chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відкриється «канарська виставка»

26 червня 2011 о 15:03

Посольство Іспанії в Україні представляє виставку «КАНАРИ. РІДНІ ПЕЙЗАЖІ», яка відбудеться в рамках плану Семиріччя наукових та культурних інновацій, запровадженого урядом Канарських островів.

Відкриття заходу відбудеться 29 червня 2011 року о 19:00 у Центрі Сучасного Мистецтва «М17» (вул. Горького 102-104, Київ) за участю музичної групи з Канар «Терекітетап».

Ця екзотична виставка складатиметься із 36 робіт двох канарських митців: фотографа Польдо Себріана та художниці Руфіни Сантани.

У своїх роботах Себріан з точністю відображає величність природи завдяки контрасту чорного та білого кольорів, у той час коли Сантана використовує живі кольори для відтворення золотавого, наче підсмаженого, піску, зелені рослинності, червоного вогню та синіх морів.

Ця виставка є візуальною та поетичною подорожжю різними куточками островів, їхніми традиціями, культурою, навколишнім середовищем, народом, через два різних погляди, які відкривають глядачам магію Канарських островів.

Роботи супроводжуватимуться віршами письменників та поетів родом з Канарських островів, а саме Іоланди Солер, Пінто роте, Педро арсіа Кабрери та інших.

Виставка працюватиме до 31 липня.

Майя Заховайко, «Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути