chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві знесуть найбільший книжковий ринок на Петрівці

01 листопада 2012 о 16:26

Книжковий ринок на Петрівці знесуть заради будівництва багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу. Про це йдеться у проекті рішення, що внесений до порядку денного пленарного засідання Київради. Повідомляє депутат Київради (БЮТ-Батьківщина) Олександр Бригинець, передає УНН.

«Оболонь перетворилася у район торговельних та розважальних комплексів: ТРЦ Метрополис, Дивосвіт, ТРЦ „Караван“, ТРЦ „Блокбастер“, ТРЦ „Dream Town“ не враховуючи безмірну кількість звичайних ТЦ. Наразі знову замість того, щоб облаштувати в районі парк, де оболонці могли б з користю проводити час на свіжому повітрі, людей заганяють у черговий розважальний центр, щоб вони витрачали там гроші.  Але в даному випадку комерційники хочуть позбавити киян ще й духовного розвитку, зруйнувавши найбільший книжковий з дуже демократичними цінами», — повідомив О. Бригинець.

Йдеться про проект рішення Київради «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю „Книжковий ринок“ договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу з поетапним знесенням будівель і споруд ринків і виконанням благоустрою прилеглих територій на просп. Московському, 10 в Оболонському районі м. Києва».

Довыдка УНН: Петрівка —  один з найбільших в Україні і найбільший в Києві книжковий ринок[

Попередником ринку було неформальне об'єднання «чорних книгопродавців» на вул. Фрунзе (біля нинішнього нічного клубу FreeДОМ), існувало з 1989 р. Офіційне перенесення ринку в район залізничного вузла Петрівка і одноіменної станції метро відбувся 1 березня 1997 року.

На Петрівці можна знайти книги будь-яких жанрів та областей знань: від романів до професійної літератури вузького профілю. Крім того, на книжковому ринку представлений широкий асортимент канцтоварів, а також аудіо-відео продукції і програмного забезпечення, як ліцензійного, так і порушуючого АП.

Розділи: Суспільство

5 червня

Інші дати
Степан Сабадаш
1920 – український композитор, диригент, музикант, хормейстер. Пісні: «Очі волошкові», «Пісня з полонини», «Осінь» та ін.
Розгорнути
Володимир Підвисоцький
1857 –  фундатор української школи патофізіологів, ендокринолог, імунолог, мікробіолог. Автор версії про вірусну природу онкологічних захворювань.
Розгорнути
Народився Михайло Яловий (псевдонім – Юліян Шпол)
(1895, с.Дар-Надежда, нині - Харківська область – 1937), український поет, прозаїк, драматург. Автор збірки поезії «Верхи», роману «Золоті лисенята».
Земле моя, Сумом моїм заповитая, Теплоснажная, Стражданням закрижанена, В тобі – осталена – Дрижить Струна моя. (Михайло Яловий)
Розгорнути