chrome firefox opera safari iexplorer

За тиждень в Україні зареєстрували 57 випадків підозри захворювання на кір

09 листопада 2012 о 14:24

а оперативними та статистичними даними з початку поточного року на адміністративних територіях країни зареєстровано 12281 випадок захворювання на кір.

Про це УНН повідомили у прес-службі Державної санітарно-епідеміологічної служби.

За попередній тиждень з 31.10.12 по 06.11.12 зареєстровано 57 випадків підозри захворювання на кір, найбільша їх кількість у західних регіонах, а саме:

  • Львівська область – 12;
  • Тернопільська область – 6;
  • Волинська область – 5,
  • у м. Києві за останній тиждень зареєстровано 11 випадків підозри захворювання на кір.

Питання перебуває на контролі Держсанепідслужби України.

Нагадаємо, за даними СЕС 18 тисяч українців мають перехворіти на кір цьогоріч.

Як повідомляв УНН, збільшення кількості хворих на кір пов’язано з відсутністю імунного прошарку населення.

«Збудником кору є керована інфекція, тобто вона контролюється через проведення вакцинації. Від кору вакцинують у рік та в шість років, потім ревакцинують у 12-16 років, після чого імунітет зберігається ще 12-15 років. Дуже часто, я би навіть сказав – у групі ризику, перебувають люди 28-30 років, адже саме у них активність імунітету вже надзвичайно знизилася. Захворювання на кір пов’язане не стільки з послабленням імунітету, скільки з відсутністю імунізації. Відмова від щеплень – проблема світового масштабу», – зазначив головний імунолог Києва О.Назар.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...