chrome firefox opera safari iexplorer

31 грудня вартість проїзду у потягах зменшать на 40-60 гривень

21 грудня 2012 о 12:05

31 грудня вступить у дію найнижчий календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду у пасажирських поїздах – 0,7. Таким чином буде значно зменшена вартість проїзду у пасажирських поїздах (зменшення складе від 40 до 60 гривень від залежності від класу поїздки). Про це УННповідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Під зазначену індексацію підпадають квитки на усі категорії вагонів, крім приміських поїздів.

Наприклад, з 25 по 30 грудня в поїзді №91 Київ – Львів базова вартість проїзду складає: купе – 204, 41 грн, плацкарт – 110,78 грн.

А вже 31 грудня базова вартість проїзду тим самим поїздом №91 Київ – Львів (у понеділок, четвер і суботу) складатиме: купе – 137,72 грн, плацкарт – 73,04 грн.

Наразі, на 31 грудня залишаються у вільному продажі проїзні документи в усіх напрямках. Обравши деякі поїзди, пасажири мають можливість за найнижчими цінами ще до Нового року встигнути до місця призначення. Наприклад, мешканці Києва, які мають намір святкувати Новий рік в Одесі можуть скористатись поїздом №009Ш Київ – Одеса та о 23:00 прибути до місця призначення. Вартість плацкартного місця – 64,29 грн, купейного – 135,27 грн.

Також на 31 грудня залишаються вільні місця у напрямку Західної України. Зокрема, плацкартні місця на поїзд №505К Київ – Ужгород (з Києва – о 01:28, в Ужгороді – о 16:53), вартість плацкартного місця – 84,59 грн. Також є вільні місця на поїзд №219 Київ – Івано-Франківськ (з Києва – о 00:07, у Івано-Франківську – о 13:13), вартість плацкартного місця – 79,28 грн.

Розділи: Суспільство

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі