chrome firefox opera safari iexplorer

Малаков розповість про Київ 50 років тому

05 грудня 2012 о 17:30

Письменник-краєзнавець, лауреат премії ім. Дмитра Яворницького Національної спілки краєзнавців України 2012 року Дмитро Малаков прочитає лекцію про Київ 50 років тому.

Лекція відбудеться в рамках проекту Політ.ua в середу, 5 грудня о 19:00 в Будинку вчених (вул. Володимирська 45-а, вхід в арку будинку з каріатидами навпроти виходу з метро «Золоті ворота»).

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі