chrome firefox opera safari iexplorer

У Харкові школярі позмагаються у швидкісній збірці кубика Рубіка

05 грудня 2012 о 09:05

8 та 9 грудня в Харкові під егідою WCA (Міжнародна асоціація кубика) відбудеться Міжнародний чемпіонат зі швидкісної збірки кубика Рубіка.

Кожен бажаючий може взяти участь у чемпіонаті з цього незвичного виду спорту та продемонструвати свої вміння та навички з складанні кубика Рубіка широкому загалу.

Освітній портал «Щоденник.ua» виступив партнером чемпіонату та запрошує всіх школярів взяти в заході активну участь.

Мета чемпіонату: заохотити дітей та дорослих до високоінтелектуального способу життя, підтримати і стимулювати творчі та інтелектуальні здібності молоді.

Позмагатися до Харкова приїдуть понад сто учасників з України, Росії, Білорусії та інших країн.

В день відкриття Чемпіонату віртуози будуть складати кубик Рубіка ногами, однією рукою і навіть із заплющеними очима. Переможцем стане учасник з найкращим результатом розв’язання головоломки.

Замір швидкості збирання кубиків буде проводитися за допомогою спеціальних сенсорних секундомірів, що фіксують відлік часу від одночасного дотику рук.

Підтримати учасників Чемпіонату завітають Тацій В.Я (академік НАН України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, завідувач кафедри кримінального права №1, Герой України), Ляпко Н.Г. (винахідник, кандидат медичних наук України, чинний академік Російської Академії Мануологіі), Барабаш Ю.Г. (член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри конституційного права) та інші представники наукової еліти.

Фінал змагання та нагородження переможців відбудеться 9 грудня.

Взяти участь у змаганні може кожен бажаючий. Чемпіонат відбудеться у великому актовому залі Національного університету «Юридична Академія України імені Ярослава Мудрого», який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська,77

Розклад чемпіонату: 8 грудня – з 9.00 до 17.00; 9 грудня – з 16.00 до 18.00.

Прес-служба «Щоденник.ua»

Розділи: Новини освіти

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі