chrome firefox opera safari iexplorer

2013 рік є роком головування України в Організації з безпеки і співпраці в Європі

01 січня 2013 о 09:42

Запобігання конфліктам на ранній стадії назвав одним із пріоритетів діяльності України як голови ОБСЄ президент Віктор Янукович, повідомляє Радіо «Свобода».

«Приділятимемо увагу придністровському врегулюванню, сприятимемо процесу нагірно-карабаського врегулювання і Женевських дискусій з безпеки і стабільності на Кавказі», – наголосив Янукович, виступаючи на 67-й сесії Генасамблеї ООН.

Нинішній віце-прем'єр Костянтин Грищенко, ще перебуваючи в статусі міністра закордонних справ, заявив, що Україна активно використовуватиме своє головування для боротьби з торгівлею людьми. Ірландія передала Україні головування в ОБСЄ на початку грудня в Дубліні під час 19-го засідання Ради міністрів цієї організації.

Розділи: Суспільство

19 лютого

Інші дати
Клим Чурюмов
1937 – легендарний український астроном, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко та Чурюмова-Солодовнікова.
Розгорнути
Народився Костянтин Ушинський
(1824, м.Тула, Росія - 1870), визначний російський педагог українського походження, один з засновників педагогічної науки в Росії.
«Народ без народності - тіло без душі» (Костянтин Ушинський)
Розгорнути
Народилась Катерина Скаржинська
(1853, м. Лубни Полтавської обл. - 1932) - українська поміщиця, меценатка, фундаторка першого приватного краєзнавчого музею, народної школи, бібліотеки, аматорського українського театру. її коштами на Лубенщині проводилися археологічні розкопки.
Розгорнути
Народилася Марфа Паторжинська-Снага
(1899-1981), українська піаністка і педагог, заслужений діяч мистецтв України. Дружина Івана Паторжинського.
Розгорнути

Новини Дивитися всі