chrome firefox opera safari iexplorer

Кожен українець зобов'язаний отримати біометричний паспорт

02 січня 2013 о 08:41

Паспорти з вбудованим чіпом з біометричною інформацією почали діяти в Україні з 1 січня 2013 року.

Підписаний Президентом України Віктором Януковичем закон про біометричні паспортинабув чинності з 6 грудня.

Паспорт буде містити вбудований чіп з біометричною інформацією: фото людини, відбитки пальців і інформацію про громадянина, що міститься в чинному паспорті. За бажанням в біометричний паспорт може бути включена додаткова інформація.

Інформація біометричних паспортів буде міститися в Єдиному державному демографічному реєстрі — електронній інформаційно-телекомунікаційній системі, призначеній для зберігання, опрацювання, використання інформації про громадянина держави. Також, відповідно до закону, така інформація є конфіденційною, а її нерозголошення гарантується державою.

Кожен громадянин України, незалежно від віку, зобов'язаний отримати біометричний паспорт. Оформлення біометричного паспорта оновлюється кожні 10 років для всіх осіб, починаючи з народження, замінивши тим самим свідоцтво про народження.

Введення в Україні біометричних паспортів обумовлено Планом дій щодо запровадження безвізового режиму з ЄС, схваленим у листопаді 2010 року.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...