chrome firefox opera safari iexplorer

Міносвіти ініціює запровадження з 2013 року загальнодержавного уроку плавання

25 лютого 2013 о 17:02

Про це заявив у понеділок під час прес-конференції міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, передає ЛігаБізнесІнформ.

«У цьому році ми виступили з ініціативою ввести з 2013 року у всіх класах і всіх школах України, а це — близько 20 тисяч середніх шкіл – урок плавання», — сказав Табачник.

Для цього планується спрямувати усі наявні матеріальні та людські ресурси на навчання плаванню дошкільнят та учнів початкової школи.

"У містах, там, де є матеріальна база, ми її будемо максимально використовувати. Там де немає матеріальної бази, будемо чекати травня-червня, і тоді організовувати ці заняття ", — сказав міністр.

«Кількість дітей, які щорічно тонуть чи травмуються на воді, шокує. Тому цей урок є необхідним», — цитує Табачника «Укрінформ».

Він зауважив, що наразі програма знаходиться на етапі розробки Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти.

Табачник додав, що у 2012—2013 навчальному році міністерство вперше ініціювало проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади фізичної культури і спорту.

Розділи: Новини освіти

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути