chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві почав дорожчати проїзд у маршрутках

08 лютого 2013 о 10:09

У столиці в декількох маршрутках оголосили про підняття тарифів, на черзі – решта. Влада каже, що все законно

Вчора з’явилися оголошення про те, що з 11 лютого піднімається вартість проїзду — з 2,5 грн до 3 грн на маршрутах №401 та №438, та з 2 до 2,5 грн — у №600 і №193. Всі маршрути належать одному перевізникові — ПП «Поспішиленко», передає «Сегодня».

За словами перевізника, нові тарифи три місяці узгоджувалися з Головтрансінспекцією. А вартість проїзду — вимушений захід, тому що ціна не змінювалася 4 роки, а за цей час пальне подорожчало з 7 грн до 9,50 грн, збільшилася зарплата водіям, немає за що оновлювати автопарк.

Крім того, днями з 2 до 2,5 грн подорожчав проїзд у маршрутці №230 (вул. Ірпінська — вул. Хрещатик) ПП «СоюзАвто», де такі самі причини.

Перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий каже, що діють перевізники законно. За його словами, він не виключає, що решта приватних перевізників може підняти ціни. «Хіба що в КП «Київпастранс», яке контролює близько третини з 2500 київських маршруток, тарифи не зміняться», — розповів заступник гендиректора КП Сергій Литвинов.

В інших компаніях кажуть, що теж готові підняти ціни: в договорах з КМДА у них прописаний граничний тариф — 3 грн.

Хоча президент асоціації перевізників Києва Валерій Липецький запевнив, що питання швидше політичне.

Як повідомляли «Коментарі», остання спроба підняти ціни на проїзд у маршрутках була зроблена у вересні 2011 року. Тоді деякі перевізники підняли ціни на проїзд до 3 грн.

Джерело: Коментарі
Розділи: Суспільство

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути

Новини Дивитися всі