chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні почали випускати більше україномовної продукції

26 лютого 2013 о 13:54
У книговидавничій сфері України з’явилась тенденція до збільшення випуску книг і брошур, як за назвами, так і за тиражами — на 14% і 31% відповідно.

Крім того, на 5,2% зріс випуск україномовної продукції. Про це йшлося на засіданні колегії Держкомтелерадіо України 25 лютого.

Загалом минулого року побачили світ понад 26 тисяч назв книг і брошур накладом понад 61 мільйон примірників, що становить 1,35 книги на кожного мешканця України.

У той же час, в країні і досі продовжує домінувати іноземна книжкова продукція.

Саме тому, на думку членів колегії, варто надавати додаткові преференції для вітчизняних книговидавців, напрацювати і запустити механізм надання пільг та державного протекціонізму українській друкованій продукції.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...