chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві затопило станцію метро

01 квітня 2013 о 12:17

З 31 березня по 1 квітня в оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві надійшло 6 повідомлень про підтоплення окремих районів міста. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Кияни проінформували про підтоплення вулиці Якуба Коласа 3-5, вул. Богдана Хмельницького, 50.

Жителі міста повідомили про підтоплення вулиць Ярославської, Межигірської (Подільський район), бульв. Кольцова, 14, вул. Булгакова, 3 (Святошинський район).

Повідомляється про підтоплення станції метро Харківська з боку проспекту Миколи Бажана. У КМДА нагадують, що у разі підтоплень необхідно повідомляти на номер Контактного центру міста — 15-51.

Згідно з прогнозом погоди, в найближчі дні у столиці буде плюсова температура і дощі.

14 серпня

Інші дати
Іван Боберський
1873–український громадський діяч, педагог. Організатор сокільсько-січового руху, автор підручників з фізичного виховання молоді. Автор назви «Пласт». Голова товариства «Сокіл-Батько» (1908–1914), член Бойової управи Українських січових стрільців.
Розгорнути
Перший Спас (Маковея, Медовий Спас)
«Дай, Господи, господарю многая літа, Многая літа — довгії дні! І жить йому довго — Спаса не гнівать, Спаса не гнівать — божих пчілок водить, Божих пчілок водить — ярий віск топить: Богу на свічку, господарю на щастя, Дому його на приріст, Малим діточкам на втіху!» (Народний заспів на Медовий Спас пасічникам)
Розгорнути
Народився Андрій Покровський
(1862, м.Петербург, Росія – 1944)український військовий діяч, адмірал, головний командир портів Чорного та Азовського морів, Міністр морських справ Української держави.
Розгорнути