chrome firefox opera safari iexplorer

Українки здобули 5 медалей на етапі Кубка світу з художньої гімнастики

30 квітня 2013 о 09:58

Українські гімнастки здобули п’ять медалей на етапі Кубка світу. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства молоді та спорту України.

Як йдеться у повідомлені, в італійському місті Пезаро відбувся етап Кубка світу з художньої гімнастики, який зібрав 220 грацій із 30 країн.

До складу нашої збірної увійшли Ганна Різатдінова, Аліна Максименко, Вікторія Мазур (індивідуальний залік), а також Олександра Асланян, Євгенія Гомон, Олександра Гридасова, Валерія Гудим, Олена Дмитраш і Світлана Прокопова (групові змагання).

В індивідуальному виді програми Ганна Різатдінова тричі завоювала «бронзу» у вправах із булавами, обручем і стрічкою.

У командній боротьбі українська збірна посіла третю сходинку п’єдесталу пошани в багатоборстві та другу – в фіналі з п’ятьма парами булав.

10 серпня

Інші дати
Народився Леонтій Похилевич
(1816, с.Горошків, Київська область  – 1893)український краєзнавець. Автор книг «Сказання про населені місцевості Київської губернії», «Уезды Киевкий и Радомышльский. Статистические и истрические заметки о всех населенных местностях в этих уездах и с подробными картами их».
Розгорнути
Народився Михайло Зощенко
(1895, м.Полтава – 1958) – радянський письменник-новеліст. Автор «Гумористичних оповідань», «Тяжкі часи», «Про що співав соловей» та інших повістей і оповідань.
«Переляканий письменник — це вже втрата кваліфікації» (Михайло Зощенко)
Розгорнути