chrome firefox opera safari iexplorer

Столиця прийме VI етап Кубка світу з художньої гімнастики

02 травня 2011 о 13:54

6 – 8 травня київський Палац спорту прийматиме черговий, VI етап Кубка світу з художньої гімнастики. У змаганнях, які транслюватиме в прямому ефірі «Перший Національний» візьмуть участь 150 гімнасток з 39 країн.

У 2011 році Міжнародною федерацією гімнастики передбачено 10 етапів Кубка світу, більшість з яких проводяться і за індивідуальною, і за груповою программою.

З зупинками на трьох континентах змагання з художньої гімнастики вже пройшли 29-30 січня в Монреалі (Канада), 25-27 березня в Пезаро (Італія), 15-17 квітня в Каламаті (Греція), 23-24 квітня в Нижньому Новгороді (Росія), 28 квітня – 1 травня в Портімао (Португалія). Зовсім скоро Кубок світу загляне й до Києва, після чого етап приймуть 13-15 травня Корбей-Ессона (Франція), 20-21 серпня Софія (Болгарія), 26-27 серпня Тель-Авів (Ізраїль) і 5-7 вересня Ташкент (Узбекистан).

Участь у Кубку світу Категорії Б (а саме така категорія у 9 з 10 проведених Кубків світу) відкрито для всіх членів-федерацій ФІЖ. Країни, чиї гімнастки увійшли до ТОП-40 на Чемпіонаті світу 2010, мають право брати участь з двома гімнастками. Всі інші федерації мають право заявити тільки одну гімнастку. Кожна країна може також заявити одну групу, яка є Національною збірною командою.

Багатоборство для гімнасток, які виступають і в індивідульній, і в груповій програмах, є кваліфікацією у фінали в окремих видах. У фіналах бере участь вісім спортсменок.

Очки світового рейтингу присвоюються гімнасткам за результатами чотирьох найкращих змагань у році, що і складає їхню суму. Кращі з кращих у багатоборстві та в кожному виді будуть визнані переможницями загальної серії Кубка світу на останньому турнірі в Ташкенті.

 

Джерело: ZIK
Розділи: Здорова Спорт в Україні

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути