chrome firefox opera safari iexplorer

Українці виграли два золота та бронзу на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

22 квітня 2013 о 11:13

Українські гімнасти на чемпіонаті Європи в Москві завоювали три медалі.

В останній день змагань у рамках фіналів в окремих видах програми у вправі на брусах не було рівних українцеві Олегові Степку.

За свій виступ Олег отримав 15,766 бала і став чемпіоном Європи. Срібло тут дісталося швейцарцю Лукасу Фішеру (15,633), а бронза — росіянину Давиду Белявському — (15,533).

А за день до того у вправі на кільцях золото виграв ще один український гімнаст Ігор Радивилов.

Із сумою 15,466 бала українець завоював титул чемпіона Європи, розділивши вершину п'єдесталу пошани з французом Саміром Айт Саїдом.

Відзначимо також, що в цьому виді програми організаторам змагань довелося вручити ще й дві бронзи — італійцеві Маттео Моранді і французу Данні Пінчейро-Родрігесу, який набрав за 15,433.

У перший же день змагань у багатоборстві Олег Верняєв виграв бронзову нагороду.

12 березня

Інші дати
Народився Володимир Вернадський
(1863, м. Петеребург, Росія - 1945) - український філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології. Один із засновників і перший президент Української Академії наук, засновник першої наукової бібліотеки в Україні.
«Я вірю у велике майбуття і України, й Української академії наук.» (Володимир Вернадський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі