chrome firefox opera safari iexplorer

Національний цирк України відкриває новий сезон програмою "АЛЕ-АП! "

19 травня 2013 о 10:42

Національний цирк України представляє нову програму «АЛЕ-АП!», яка розпочалася 18 травня та триватиме до 30 червня. До уваги глядачів будуть представлені нові ексцентричні номери з неймовірними трюками.

На прес-конференції з нагоди прем’єрного передпоказу художній керівник Національного цирку України, Народна артистка України, СРСР Людмила Шевченко повідомила, що було створено нову програму, яка відповідає цирковій традиції. «Вона полягає у тому, що ми працюємо із класичними цирковими номерами — обов'язкова присутність номерів з акробатами, клоунами, гімнастами. На відміну від всесвітньовідомого цирка Дю Солей, які не працюють з тваринами, в арсеналі українського цирку є великі та дрібні тварини", — зазначила Людмила Шевченко.Відома дресирувальниця переконана, що наш цирк гідно конкурує з Дю Солей, а тому номери цієї програми мають задовольнити найвибагливішого глядача.

За словами Людмили Шевченко, родзинкою вистави стануть номери з дресированими кавказькими вівчарками, яких раніше в цирку не було; виступ артиста Дмитра Халаджі, ім'я якого занесено до книги рекордів Гіннеса. Під час вистави артиста силового жанру Дмитра Халаджі переїжджатиме 3-тонний мікроавтобус «Газель», а також він голими руками забиватиме цвяхи в дошки та гнутиме підкови.

Художній керівник Національного цирку підкреслила, що сюрпризом для глядачів стане також номер з левами під керівництвом Вероніки та Олексія Пінко, в якому фінальною крапкою буде голова дресирувальника в пащі лева.

Людмила Шевченко продовжує добру традицію свого чоловіка Володимира Шевченка, запрошуючи на прем’єрні вистави сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Стася Кришньовська, для «Рідної країни»

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути