chrome firefox opera safari iexplorer

Стартує гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці»

28 травня 2013 о 09:05

У Львові з 28 до 30 червня вдруге відбудеться гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці».

Протягом трьох днів Фестивалю на площі Ринок львів'яни та гості міста матимуть змогу відвідати ярмарок-презентацію та продегустувати страви львівської кухні, традиційні напої та регіональні сезонні продукти, повідомили УНН у прес-службі ЛМР.

Під час ярмарку страв львівської кухні відбудуться презентація, дегустація та інтерактивне приготування страв і традиційних напоїв місцевої кухні. А на сцені пройдуть численні майстер-класи з приготування страв місцевої кухні, презентації, покази фото та відеоматеріалів з історії львівської кухні та виступи місцевих музичних колективів.

Вперше на Фестивалі відбудеться презентація продукції майже 30 виробників з Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей в рамках ярмарку «Смакуємо з Карпат» (28-29 червня, Львів, площа Ринок). Саме тут виробники з усіх чотирьох областей Українських Карпат об’єднаються, щоб продемонструвати широкий асортимент своєї продукції: бринзу та інші сири, трав’яні чаї, джеми, фруктові соки, мед, м’ясні продукти та інше. Ярмарок «Смакуємо з Карпат» проводиться як частина Проекту Швейцарсько-української співпраці.

Невід’ємною частиною фестивалю «Львів на тарілці» стане «Гала-вечеря страв Львівської кухні». У винятковій атмосфері за одним столом із розкішним сервіруванням на галереї-терасі Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 15) зустрінуться 300 львів’ян та гостей міста.

Також Фестиваль запропонує відвідувачам гастрономічну мапу страв львівської кухні.

З 21 червня по 7 липня ресторани та кав’ярні Львова пропонуватимуть страви за особливими рецептами.

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути