chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні майже всі громадські вбиральні Євро-2012 уже не працюють

30 травня 2013 о 09:51

Громадські вбиральні, встановлені у Києві до єврочемпіонату з футболу, більше не працюють.

Приватного інвестора, що виграв конкурс, цей бізнес більше не цікавить. В інших містах, які приймали футбольне свято, ситуація схожа. Сервіс не прижився і тут, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

35 зелених вагончиків із написом «Тут сервіс» і досі красуються у центрі Києва. Але сервісу тут більше немає. Усі встановлені до Євро-2012 громадські вбиральні нині замкнені.

Туалети не демонтуватимуть. Вони стаціонарні і підключені до міських комунікацій. Але приватний інвестор, що виграв конкурс і встановив кабінки, займатися туалетним бізнесом більше не хоче.

Тепер до туалетів на Хрещатику під'єднали автомати з газованою водою.

Столичні чиновники шукають вихід. З одного боку вбиральні належать приватній фірмі. З іншого — платити місту за них бізнесмени не хочуть.

Донецька влада до Євро придбала десять туалетів по 400 тисяч гривень кожен. Нині працюють лише 4 — усі у парку Ленінського комсомолу. Ще 2 в районі центральної площі зачинені, решту 4 не встановили і досі. Донецькі можновладці зволікають, бо начебто чекають реконструкції на набережній Кальміуса.

А у Львові вбиральні теж познімали і відправили на склад.

У Харкові здобутки цивілізації розібрали одразу після чемпіонату. Цивілізація відійшла у небуття разом із футбольним святом. Але спогади лишилися.

Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути