chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні майже всі громадські вбиральні Євро-2012 уже не працюють

30 травня 2013 о 09:51

Громадські вбиральні, встановлені у Києві до єврочемпіонату з футболу, більше не працюють.

Приватного інвестора, що виграв конкурс, цей бізнес більше не цікавить. В інших містах, які приймали футбольне свято, ситуація схожа. Сервіс не прижився і тут, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

35 зелених вагончиків із написом «Тут сервіс» і досі красуються у центрі Києва. Але сервісу тут більше немає. Усі встановлені до Євро-2012 громадські вбиральні нині замкнені.

Туалети не демонтуватимуть. Вони стаціонарні і підключені до міських комунікацій. Але приватний інвестор, що виграв конкурс і встановив кабінки, займатися туалетним бізнесом більше не хоче.

Тепер до туалетів на Хрещатику під'єднали автомати з газованою водою.

Столичні чиновники шукають вихід. З одного боку вбиральні належать приватній фірмі. З іншого — платити місту за них бізнесмени не хочуть.

Донецька влада до Євро придбала десять туалетів по 400 тисяч гривень кожен. Нині працюють лише 4 — усі у парку Ленінського комсомолу. Ще 2 в районі центральної площі зачинені, решту 4 не встановили і досі. Донецькі можновладці зволікають, бо начебто чекають реконструкції на набережній Кальміуса.

А у Львові вбиральні теж познімали і відправили на склад.

У Харкові здобутки цивілізації розібрали одразу після чемпіонату. Цивілізація відійшла у небуття разом із футбольним святом. Але спогади лишилися.

Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі