chrome firefox opera safari iexplorer

Дочекалися: героя Кучми-Януковича виправдано?

08 серпня 2017 о 12:48

Вчора прокурорські розповіли історію приїзду на Черкащину одного з найближчих соратників Януковича – Тулуба.

“Професійні” правоохоронні органи та “чесні” суди не знайшли й натяку на злочинні й незаконні дії вугільного мафіозі, колишнього очільника Черкащини та співвласника мисливських угідь Януковича в Сухолуччі.

Як розповідають, Сергій Борисович ОСОБИСТО ознайомився з документами про його ПОВНУ ЧЕСНІСТЬ І НЕПІДСУДНІСТЬ на території України та почаркував зі своїми колегами по області. Розповів, що втомився відпочивати і літати між своїми «чесно заробленими» віллами і будинками в Іспанії, Криму та під Москвою. Хочеться йому вже й до влади повернутися!

Нагадаю, що за час керівництва Черкащиною Тулуб привіз з собою цілий десант донецьких та обклав “податками” і мертвих, і живих, і ненарожденних… Один бізнесмен розповідав, що якби нинішні очільники області та місцеві поміщики (вони ж депутати ВР та обласної ради) заплатили на підтримку армії стільки, скільки вони платили в офіційні і в неофіційні фонди Тулуба, то українські військові були б краще укомплектовані, анїж натовці!

За час “донецької окупації” Черкащини від тиску та погроз передчасно відійшли на той світ кілька відомих керівників господарств. Жорстоке побиття молоді біля ОДА Луганською міліцією, яку викликав наляканий Тулуб, залишилося теж нерозкритим, як і десятки інших злочинів!

От я думаю, що прокурорам, суддям та поліції не зарплати треба збільшувати, їм би СОВІСТІ І ЧЕСТІ ПОБІЛЬШЕ!

А місцева влада що ж робить – запитаєте? Нічого, дивиться на “торгуючий та заробляючий” владний Київ і “потихеньку” земельку скуповує та бюджетні гроші ділить!

Навіщо їм бороться з Тулубами, бо як ті знову до влади прийдуть, треба буде ж знову в їхні фонди гроші здавати та прославляти “славних синів Черкащини”!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі