chrome firefox opera safari iexplorer

Андріївським узвозом попри заборони надалі їздять автівки

05 червня 2013 о 10:45

«АвтоМонмартром» охрестили Андріївський узвіз місцеві активісти. Попри рішення щодо обмеження руху узвозом, потік автівок на вулиці не зменшується. Чиновники запевняють: потрібно встановити боларди — автоматизовані блокувальники дороги. Однак, дехто з місцевих мешканців проти. Кажуть, боларди в Україні не сертифіковані, тож і гарантувати їхню справність буде нікому. Та побоюються — у випадку надзвичайних ситуацій боларди блокуватимуть проїзд оперативних служб.

6 автівок за 2 хвилини. Попри обмеження руху вулицею, трафік на Андріївському не зменшується.

Катерина, продавець з Андріївського узвозу: «Иногда бывают такие моменты, что у нас сотрудник говорил, что для того чтоб перейти с одной стороны дороги на другую нужно рыть подземный переход. Бегают дети, старики приходят погулять и такое прочее. Это вообще кошмар».

Більшість водіїв про заборону проїзду Андріївським знають. Та, кажуть, і заїжджають, і паркуються тут.

Віталій, водій: «Знаем конечно, что нельзя по Андреевскому спуску ездить. Но тут есть же ж и рестораны, и все такое, надо ж им что-то поставлять. Полтонны картошки — то понятно, что в руках сюда не притянешь».

Тимур, водій: «Не знаю, ну как-то же нужно машинам подьезжать сюда служебным. Здесь все-таки продуктовые магазины, рестораны».

Аби обмежити рух вулицею, тут планують встановити автоматичні блокувальники — боларди. А заїжджати на узвіз зможуть лише жителі вулиці, службовий транспорт та спецтехніка. Чиновники запевняють: це — пропозиція мешкаців Андріївського.

Олександр Королюк, заступник голови Подільської РДА: «Будемо перекривати всі вулиці, які ведуть до Андріївського узвозу. Вже узгодили це питання з мешканцями. Те, що треба обмежити — це думка мешканців, я підкреслюю. Це думка тих людей, які мають робочі місця на цій вулиці».

Натомість, дехто з місцевих мешканців це заперечує.

Наталія Ткаченко, місцева мешканка: «Установа болардів — на мій погляд, це неможливо. Взагалі ніхто не може сказати, як це буде працювати. І що станеться в разі пожежі, що станеться в разі, якщо моя дитина отримала якусь травму і їй потрібна швидка допомога. І що станеться, якщо цей болард якимось чином не буде працювати».

Не на боці болардів і юристи. Кажуть, передусім це обмежить права інвалідів, які за законом мають право в'їзду на території з обмеженим рухом. А ще боларди натепер в Україні не сертифіковані, тож і гарантії на них не буде. Чиновники до того ж досі не визначилися, де і як встановлюватимуть обмежувачі руху та на чиєму балансі вони перебуватимуть. Щоб очистити Андріївський від автівок активісти пропонують встановити пости ДАІ чи фотофіксацію, та штрафувати порушників.

Джерело: 5.ua
Розділи: Суспільство

14 жовтня

Інші дати
Віктор Баранов
1950 – український поет, прозаїк, перекладач. Автор численних поетичних збірок, повістей та романів. Лауреат літературних премій імені Є. Плужника та О. Гірника.
 
Розгорнути
Народився Лесь Сердюк
(1940, м. Харків - 2010) - український актор. Знявся  в понад 90 фільмах ("Загибель ескадри", "Як гартувалася сталь", "Батальйони просять вогню", "Гетьманські клейноди", "Мамай", "Тарас Бульба").
Розгорнути
Народилася Раїса Кириченко (Корж)
(1943,  с. Землянки Полтавської області - 2005) - українська співачка (мецо-сопрано), народна артистка УРСР. Лауреат державної премії України ім. Т. Г. Шевченка. Кращі пісні: "Чураївна", "Козачка", "Стремено", "Жіноча доля", "Мамина вишня".
Знову наснилось дитинство, Тепле, як гарна весна. Вишня вдіглася в намисто,Мама щаслива й сумна. Там за село проводжала Долю мою молоду... Щедро мені щебетала Мамина вишня в саду. (Слова Дмитра Луценка, музика Анатолія Пашкевича)
Розгорнути
Покрова Пресвятої Богородиці
Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Хоча свято було впроваджене ще з часів хрещення Русі, особливе шанування Покрови Богородиці починається з 12 століття, при князі Андрії Боголюбським, який і збудував першу на Русі Покровську церкву. Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорозьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та особливо шанували ікони Покрови.
Розгорнути
День українського козацтва
Гей, на горі там женці жнуть, А попід горою, яром, долиною Козаки йдуть. Гей, долиною, гей, Широкою козаки йдуть... (Українська народна пісня)
Розгорнути