chrome firefox opera safari iexplorer

Андріївським узвозом попри заборони надалі їздять автівки

05 червня 2013 о 10:45

«АвтоМонмартром» охрестили Андріївський узвіз місцеві активісти. Попри рішення щодо обмеження руху узвозом, потік автівок на вулиці не зменшується. Чиновники запевняють: потрібно встановити боларди — автоматизовані блокувальники дороги. Однак, дехто з місцевих мешканців проти. Кажуть, боларди в Україні не сертифіковані, тож і гарантувати їхню справність буде нікому. Та побоюються — у випадку надзвичайних ситуацій боларди блокуватимуть проїзд оперативних служб.

6 автівок за 2 хвилини. Попри обмеження руху вулицею, трафік на Андріївському не зменшується.

Катерина, продавець з Андріївського узвозу: «Иногда бывают такие моменты, что у нас сотрудник говорил, что для того чтоб перейти с одной стороны дороги на другую нужно рыть подземный переход. Бегают дети, старики приходят погулять и такое прочее. Это вообще кошмар».

Більшість водіїв про заборону проїзду Андріївським знають. Та, кажуть, і заїжджають, і паркуються тут.

Віталій, водій: «Знаем конечно, что нельзя по Андреевскому спуску ездить. Но тут есть же ж и рестораны, и все такое, надо ж им что-то поставлять. Полтонны картошки — то понятно, что в руках сюда не притянешь».

Тимур, водій: «Не знаю, ну как-то же нужно машинам подьезжать сюда служебным. Здесь все-таки продуктовые магазины, рестораны».

Аби обмежити рух вулицею, тут планують встановити автоматичні блокувальники — боларди. А заїжджати на узвіз зможуть лише жителі вулиці, службовий транспорт та спецтехніка. Чиновники запевняють: це — пропозиція мешкаців Андріївського.

Олександр Королюк, заступник голови Подільської РДА: «Будемо перекривати всі вулиці, які ведуть до Андріївського узвозу. Вже узгодили це питання з мешканцями. Те, що треба обмежити — це думка мешканців, я підкреслюю. Це думка тих людей, які мають робочі місця на цій вулиці».

Натомість, дехто з місцевих мешканців це заперечує.

Наталія Ткаченко, місцева мешканка: «Установа болардів — на мій погляд, це неможливо. Взагалі ніхто не може сказати, як це буде працювати. І що станеться в разі пожежі, що станеться в разі, якщо моя дитина отримала якусь травму і їй потрібна швидка допомога. І що станеться, якщо цей болард якимось чином не буде працювати».

Не на боці болардів і юристи. Кажуть, передусім це обмежить права інвалідів, які за законом мають право в'їзду на території з обмеженим рухом. А ще боларди натепер в Україні не сертифіковані, тож і гарантії на них не буде. Чиновники до того ж досі не визначилися, де і як встановлюватимуть обмежувачі руху та на чиєму балансі вони перебуватимуть. Щоб очистити Андріївський від автівок активісти пропонують встановити пости ДАІ чи фотофіксацію, та штрафувати порушників.

Джерело: 5.ua
Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути