chrome firefox opera safari iexplorer

Браконьєри у період нересту завдали державі збитків на півмільйона гривень

12 червня 2013 о 09:39

Період весняно-літньої нерестової заборони у переважній більшості дніпровських водосховищ закінчується 10 червня. На Канівському водосховищі в межах адміністративної території м. Києва та Каховського водосховища цей період триватиме до 13 та 18 червня відповідно.

За інформацією прес-служби Дніпровської екологічної прокуратури, за результатами організованих рейдових перевірок встановлено 2,4 тис. фактів незаконного лову риби, вилучено більше 11 тонн незаконно добутої риби, 336 сіток, 81 човен.

За виявленими фактами порушень нараховано збитків на суму більш ніж 500 тис. грн, заявлено 84 позови на суму 350 тис. грн.

За безпосередньої участі прокурорів Дніпровської екологічної прокуратури у рейдових перевірках, виявлено 52 факти кримінальних правопорушень, відомості про які внесено до ЄРДР.

У ході перевірок додержання вимог законодавства правоохоронними та природоохоронними органами державного контролю також виявлені факти неналежного виконання ними своїх обов’язків.

Поширеними фактами порушень є формально проведені перевірки, невжиття вичерпних заходів до порушників, порушення при притягненні до адміністративної та кримінальної відповідальності.

У зв’язку з цим, Дніпровською екологічною прокуратурою винесено 40 постанов про проведення перевірок, внесено 25 документів прокурорського реагування за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 41 посадову особу органів державного контролю. Перевірки у вказаній сфері тривають.

«Рідна країна»

 

 

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути