chrome firefox opera safari iexplorer

Будинки 2000-х років потрапили до рейтингу найнебезпечніших в Україні

13 червня 2013 о 16:41

Журналісти програми «Територія обману» разом з експертами склали рейтинг найнебезпечніших будинків, які у найближчому майбутньому можуть руйнуватися.

При складанні списку враховувались проблеми будівництва при їхньому зведенні, ґрунту і неналежного догляду і ремонту.

Загалом їх можна розділити на п'ять видів, пише ТСН.ua.

Отже, на п'ятому місці – будинки серії «АППС Люкс». Вони побудовані на початку 2000-х років. За вище названих умов приблизний строк їхньої придатності 60 років.

На четвертій позиції — будинки серії «Т4», які будувалися на початку 90-х. Строк їхньої придатності, за тими ж підрахунками, 50 — 60 років. Тобто, проблеми з ними почнуться вже з 2040 року.

Третя позиція за «чешками». Перші будівлі побудували в 70-х роках. Такі за певних умов стоятимуть ще 40 років.

Другими йдуть «сталінки». Їх почали будувати ще у 30-х. Можливо, вони б і стояли довше, але через недогляд – максимум років 20.

Але лідерство рейтингу — в «хрущовок». Через масове перепланування, через недогляд та швидке будівництво. Адже їх планували, як тимчасове житло.

Розділи: Суспільство

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути