chrome firefox opera safari iexplorer

Інтервал руху міської електрички у Києві планують зменшити до 12 хв

21 червня 2013 о 13:59

Столична влада планує поліпшити роботу міської електрички у три етапи, врахувавши побажання пасажирів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, про це повідомив заступник голови КМДА Михайло Костюк, який здійснив робочий об’їзд, аби відшукати шляхи поліпшення роботи кільцевої електрички.

Як зазначив Костюк, передбачається три етапи удосконалення роботи цього виду транспорту. Так, на численні прохання киян у рамках будівництва та реконструкції другої черги Кільцевої дороги для електропоїздів було вирішено організувати додаткові зупинки на платформах «Протасів Яр» та «Київська Русанівка». Згідно з проектом, заплановано проведення робіт із будівництва та реконструкції підходів, під’їздів та залізничних платформ, облаштування квиткових кас, інженерного забезпечення тощо.

У даний час комунальне підприємство «Київпастранс» здійснює розробку проектно-кошторисної документації. Роботи розпочнуться після затвердження всіх необхідних документів та погодження виконання будівельних робіт на земельних ділянках, що перебувають у користуванні Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця».

Ще один етап поліпшення роботи кільцевої електрички передбачає проектування та будівництво нових платформ, що дозволять пасажирам швидко дістатися до станцій метро «Нивки» і «Либідська», а також іншої транспортної інфраструктури в цьому районі.

Крім того, планується скоротити інтервали руху поїздів. Після відновлення роботи двох потягів, що перебувають на ремонті, поставлено завдання довести інтервал руху міської електрички до 12 хв.

У прес-службі нагадали, що проект «Міська електричка» було реалізовано з метою організації рівномірного розподілу пасажиропотоків та зменшення навантаження на громадський транспорт столиці, а також для забезпечення прямого зв’язку між лівобережною і правобережною частинами міста.

Джерело: Уніан
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути