chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відбудеться фестиваль вогню

05 червня 2013 о 15:30

14 червня о 20:30 на Русанівській набережній  відбудеться фестиваль вогню – KyivFireFest. На киян та гостей столиці чекатимуть вогняні інсталяції та шоу на воді.

Вхід безкоштовний, повідомляє сайт КМДА.

15 червня о 17:00 на Співочому полі, що у Печерському ландшафтному парку, для гостей свята організують майстер-класи, виступи колективів та ярмарок реквізиту. Вартість квитка – 25 грн.

О 21:00 розпочнеться гала-шоу, у рамках якого артисти з Франції, Швейцарії, Болгарії, Бельгії, Угорщини та країн СНД здивують феєричними виставами з вогнем.

Справжнім сюрпризом стане виступ артиста з Німеччини – Генрі Хота.

Слід зауважити, що Київський фестиваль вогню – найяскравіша подія року, яка подарує глядачам можливість насолодитися неповторним вогняним шоу за участю кращих театрів і сольних виконавців з усього світу.

Фестиваль проходить за підтримки Київської міської державної адміністрації.

11 серпня

Інші дати
11 серпня відзначають:
  • День будівельника.
  • День працівників ветеринарної медицини.
Розгорнути
Народився Валентин Бакуль
(1908, с. Чернишівка, нині с. Слобідка Вінницька область – 1978) – український вчений-матеріалознавець, організатор науки і виробництва. Розробки Інституту надтвердих матеріалів, яким керував Бакуль до 1977, лягли в основу створення кількох алмазних заводів, у тому числі в Україні — Полтавського, Львівського, Бориславського. Інститут надтвердих матеріалів НАН України носить його ім’я.
«Мало нас, та се - дарма, Міцна віра рушить скали. Тим загибелі нема, Кому світять ідеали!» (Павло Грабовський)
Розгорнути
Народився Віктор Положій
(1949, с. Старозінів, Сумська область – 2004)український письменник-фантаст. Автор збірки оповідань «Щось негаразд…», «Сонячний вітер», роману «Попіл на рани», повісті «Жив-був Іван» та інших.
Розгорнути