chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде міжнародний Фестиваль вогню

21 травня 2012 о 14:25

25 і 26 травня у Києві пройде міжнародний фестиваль артистів вогняного та циркового мистецтва — Київський Фестиваль Вогню, який щорічно проходить в столиці України.

Шоу приурочено до Дня Києва. У програмі — виступи всесвітньовідомих колективів вогняного та циркового жанрів, а зокрема, театрів і сольних виконавців з Франції, Німеччини, Чехії, Литви, а також країн СНД.

Стартує фестиваль 25 травня о 19:00 у Маріїнському парку святковою карнавальною ходою за участі більше 500 артистів. Ходулісти, жонглери, танцюристи і акробати, артисти вогняного жанру будуть радувати глядачів своїми трюками. У цей вечір спеціальні гості з Франції, колектив Mandalights, представлять шоу Скляні ельфи.

26 травня на стадіоні Спартак (вул. Фрунзе, 105) у рамках денної програми (з 15:00 до 21:00) для глядачів буде працювати школа барабанів і ярмарок вогняного та циркового реквізиту. На спеціальній сцені пройдуть виступи артистів сучасного циркового мистецтва, які, як зазначають організатори, в Україні вкрай рідко можна побачити на відкритих майданчиках.

Також глядачі зможуть взяти участь у відкритих уроках від українських шкіл вогняного мистецтва і майстрів жонглювання, під час яких всього за кілька прийомів можна буде розучити нескладні трюки.

Головне вогняне шоу фестивалю розпочнеться о 21:00.

Містерію вогню і світла глядачам продемонструють яскраві представники європейської вогненної сцени — театри Mandalights (Франція), Fire Circle (Литва), Amanitas (Чехія) і сольні виконавці Kyle McLean (Німеччина) і Meast (Франція). Також своє вміння володіти огнем покажуть колективи ФАЛЬКОР (Росія), EastFire (Україна), Etere (Білорусія), Проти Ночі (Україна), Elemental (Білорусія), Кіт (Україна). Після закінчення вечірньої програми спеціально до Дня Києва буде встановлено рекорд для Книги рекордів України — одночасний виступ із вогнем найбільшої кількості артистів.

25 травня вхід на всі заходи в Маріїнському парку вільний.

Вартість квитка на 26 травня − 60 грн (до 25 травня включно) на день гала-шоу — 70 грн.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути