chrome firefox opera safari iexplorer

Через дефіцит вагонів українці не можуть придбати залізничні квитки на серпень

15 липня 2013 о 12:30

Киянам буде важко повернутися додому після свят і напередодні початку навчального року.

В Україні вже за 45 днів знову неможливо купити квитки на кримські потяги, пишуть Вести, посилаючись на слова городян. Як можна переконатися з сервісу бронювання квитків «Укрзалізниці», найбільша «пожежа» з туристичними напрямками — Кримом і Західною Україною.

Наприклад, на 25 серпня вже нема купейних місць на потяги №206 «Феодосія — Київ», №58 «Євпаторія — Київ», №298 «Севастополь — Київ», №99 «Ужгород — Київ», декілька залишилося і на №50 «Трускавець — Київ».

Важко буде не тільки повернутися після свят і напередодні початку навчального року, але і виїхати зі столиці на вихідні.

Так, на 23 серпня нема «плацкартів» на популярні №91 «Київ — Львів» та №12 «Київ — Сімферополь», кілька вільних місць залишилося в №13 «Київ — Ужгород», №43 «Київ — Івано-Франківськ», всього три купейних — в №28 «Київ — Севастополь».

В «Укрзалізниці» запевняють: відсутність квитків — це не спекуляції, а дефіцит вагонів.

«Ми задіємо весь парк в літній час, — кажуть у прес-службі. — Але люди не можуть рівномірно розподілитися: хочуть квитки на вечір п'ятниці або на конкретний улюблений поїзд».

У відомстві пояснюють: ситуацію змінили б 248 нових вагонів, які планується придбати до кінця 2013 року. Один з творців ресурсу poizdka.org Сергій Павлов додає: щороку списують до 200 вагонів, і пасажири відчувають це в період пікових навантажень.

«Кінець серпня, популярний напрям, День Незалежності — такого поєднання факторів достатньо, щоб вже зараз розкупили майже всі квитки», — вважає він.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

17 березня

Інші дати
Народився Михайло Врубель
(1856, м. Омськ - 1910) - російський художник, 1884-1889 роки жив і працював у Києві. Тут виконав настінні розписи у Кирилівській церкві та ескізи орнаментів і розписів для Володимирського собору, відновлював живопис у Софіївському соборі.
Розгорнути
Народився Августин Волошин
(1874, с.Келечин Закарпатська область - 1946) - політичний, культурний, релігійний діяч Закарпаття, президент Карпатської України.
«Фундаментом держави є культура, що лучить елементи у державну цілість... Не тільки учитель може навчати, але може його навчати і виховувати і урядовець, вояк, промисловець» (Августин Волошин)
Розгорнути
Народився Юрій Дольд-Михайлик
(1903, с. Бутенки, Полтавська область – 1966) – український письменник, сценарист. Автор роману-трилогії «І один у полі воїн», «У чорних лицарів», «Над Шпрее клубочаться хмари».
Розгорнути

Новини Дивитися всі