chrome firefox opera safari iexplorer

До дня Хрещення Русі у Києві відкриється виставка квіткових композицій

10 липня 2013 о 17:45

У Києві на Співочому полі до дня Хрещення Русі відбудеться виставка квіткових композицій, відкриття заплановано на 20 липня.

Як повідомляє видання Взгляд, наразі вже оформлені макети об'ємних композицій. Планується використовувати однорічні та багаторічні квіти, металеві та дерев'яні каркаси висотою більш як 2 метрів, а також пісок, гравій, мармурову крихту та інше.

Усього квіткова інсталяція День Хрещення Київської Русі буде представлена ​​8 композиціями, одна з яких Шлях до істини містить три експозиції.

«Ця масштабна квіткова композиція проілюструє відвідувачу епохальну подію — введення християнства як державної релігії у Київській Русі. Інсталяції образів Святого Володимира Великого, обриси київської Лаври і потужні древні хвилі Дніпра. Також відвідувачі виставки побачать скульптури образів Княгині Ольги, хрещення немовляти, Андрія Первозванного та інші», — повідомляє прес-служба Київзеленбуду.

Нагадаємо, що 27 липня в Києві завершиться хресний хід з мощами князя Володимира, який стартував 29 травня у Владивостоці і пройде через низку міст Росії, Білорусі та України.

Розділи: Суспільство

16 вересня

Інші дати
Народився Петро Масоха
(1904, с. Первомайське Черкаської області - 1991) - український актор театру та кіно. Грав у фільмах "Є такий хлопець" (Костромін), "Вершники" (Іван Половець), "Земля" (Хома),  "Іван" (Іван).
Розгорнути
Народився Петро Борзяк
(1903 - 2000) – український фізик, вчений. Автор комплексних досліджень фізичної природи різних фотокатодів. В 1951 відкрив екситонне поглинання світла напівпровідниковими стибій-цезійовими та олов'яно-цезійовими плівками і пов'язану з цим фотоелектронну емісію.
Розгорнути
1658 – гетьманом Іваном Виговським укладено Гадяцький договір
Іван Виговський (? – 1664) – гетьман Війська Запорзіького (1657 – 1659), Київський воєвода (1659 – 1664). Гадяцький договір – угода, укладена біля міста Гадяч за ініціативою гетьмана Івана Виговського між Річчю Посполитою і Гетьманщиною. Угода передбачала входження Гетьманщини до складу федеративної Речі Посполитої під назвою «Великого Князівства Руського» як третього рівноправного члена Польщі і Литви.
Розгорнути