chrome firefox opera safari iexplorer

Львівян ошукують, надсилаючи по дві квитанції за газ

11 липня 2013 о 11:10

Деякі українці платять за газ за подвійним тарифом. Так, на гарячу лінію народного контролю поскаржились мешканці Львова: ті самі нарахування за газопостачання уже кілька місяців їм надсилають двома різними квитанціями. І хто необачний — платить двічі, повідомляє телеканал ZIK.

Дві різні квитанції кілька місяців тому знайшла у своїй поштовій скриньці пані Наталя. За одним рахунком жінка боргувала «Львівгазу» — 700 гривень, за іншим — кількадесят.

«Тоді я вирішила звернутися у „Львівгаз“, подзвонила і запитала чи є у мене борг , вони сказали, що нема і я попросила, щоб мені замість такої квитанції надавали лише таку, де вказано кількість спожитого газу і вартість виставлена, бо це є фінансовий документ», — розповіла Наталя Родіна.

У «Львівгазі» не заперечують, що такі різні документи можуть людей ошукати, та єдине, що можуть порадити: бути обережними. Другу, загальну квитанцію з переліком усіх послух, припускають, що придумали у міськраді, щоб люди швидше позбувались боргів.

«Ми від своїх квитанцій не бачимо поки необхідності і потреби відмовлятися, а то що проявляє ініціативу „Мегабанк“ разом з комунальними підприємствами, то ми не можемо заперечувати, все ж таки це покращення споживачу умов», — розповів заступник начальника управління експлуатації газового господарства м. Львова Ростислав Ковальчук.

Натомість у районних адміністраціях вважають, що квитанції впровадили саме у «Львівгазі». Там підозрюють, що так газовики покращують фінансове становище підприємства.

«Це помилка і мешканець може просто попастися на цьому, тому, що в квитанцію про квартирну оплату „Львівгаз“ домовилися і просто внесли свою графу про оплату за газ не погоджуючи ні з ЛКП ні з керівництвом району. Це просто була домовленість , можливо , керівництва „Львівгазу“», — зауважила заступник начальника відділу житлового господарства Сихівської райадміністрації Мар'яна Лакомська.

Та як боротися з двома рахунками — в місті не може відповісти ніхто, зрештою, і боротися з ними теж не беруться. Наразі в подвійних квитанціях нічого поганого не бачать і в міськраді, тому просто радять людям уважно стежити за що і кому віддають свої гроші. Схожа ситуація була у Львові і у 2008 році. Тоді при переході оплати за водопостачання від ЖЕКу напряму до водоканалу львів'яни кілька місяців отримували дві квитанції і платили двічі. Гроші, а це кілька мільйонів гривень їм так і не повернули та не списали.

Нагадаємо, українці за 5 місяців цього року накопичили боргів за газ більше, ніж за весь минулий рік.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 вересня

Інші дати
Народився Микола Надемський
(1892, м. Київ – 1937) – український актор театру та кіно, театральний режисер. Зіграв понад 57 ролей в кіно («Звенигора», «Арсенал», «Земля» та ін).
Розгорнути
Народився Григорій Світлицький
(1872, м. Київ, - 1948) - український художник, майстер світлових контрастів.  Автор картин "Місячна ніч в Україні", "Місячна соната", "Листя шелестить", "Зійшов місяць", "Рідний край".
Розгорнути
Народився Олександр Вербицький
(1875,  м. Севастополь - 1958) - український архітектор, автор проекту сучасної споруди залізничного вокзалу в місті Києві.
Розгорнути
Народився Лев Силенко
(1921 – 2008) – філософ, релігійний діяч. Засновник Рідної Української Національної Віри (РУНВіри). Автор книги «Мага Віра» - священної книги РУНВіри.
«Людина, яка не любить свою Вітчизну, втратила все»
Розгорнути